Aktif Bilisim
  • Giriş
  • İletişim
  • Giriş
english
Wordpress Yavaş Mı ? #wordpress #hosting #wordpressoptimizasyon #cpu #wordpresscpu #wordpressgüvenlik https://t.co/M5G16Th1cA

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası

Bir VeriSign markası olan Thawte SSL sertifikaları sitenizle kullanıcılar arasında ki bağlantıyı en üst düzeyde güvence altına almaktadır.

SSL Sertifikaları güven verir, online etkileşimlerin gizliliğini korur ve müşterilerin, bir web sitesinde işlem yapma güveni kazanmasına yardımcı olur.Thawte SSL 123 sertifikası başlangıç seviyesi için uygun ve tek alan adı için kullanılabilen sertifika türüdür.

Tüm bankalarla %100 uyumludur.Başvuru için belge gerektirmez ve siparişiniz sonrası otomatik olarak oluşturularak teslim edilir.

Sipariş (Yıllık 49 TL )

Başka firmada olan hosting hizmetim için SSL almak istiyorum ?

Evet alabilirsiniz, sitenizin AktifBilisim.Net sunucularında barınması gerekmiyor.Sitenizin özel ip adresine sahip olması yeterlidir.SSL Yönetim Paneli ile sertifika kurulum işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

SSL Kurulum Desteği

Siteniz AktifBilisim.Net sunucularında barınıyorsa ücretsiz olarak kurulum desteğimiz bulunuyor.Sertifika kurulumu SSL Yönetim Paneli sayesinde çok kolaydır.Bir şekilde sertifikanızı bozmuş olsanız bile SSL Yönetim Paneli ile yeniden oluşturarak yeniden kurulum yapabilirsiniz.


Standart Hosting Planlar
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
İletişim Bilgileri
Web Hosting
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
AktifBilisim.Net'e nasıl ulaşılır? İletişim yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşın.