Aktif Bilisim
  • Giriş
  • İletişim
  • Giriş
english
Wordpress Yavaş Mı ? #wordpress #hosting #wordpressoptimizasyon #cpu #wordpresscpu #wordpressgüvenlik https://t.co/M5G16Th1cA

Cloud Virtual Dedicated Server >

Linux VPS Hosting Planları

Linux VPS

Çoklu web sitelerin yayınlanması veya webmaster ve developer kullanıcıların uygulamalarını geliştirip çalıştırabilecekleri hızlı, pratik, ekonomik, esnek ve sorunsuz OpenVZ sanal sunucu hizmeti.

VPS Hosting

Giderek yükselen kaynak ihtiyaçlarınızla uğraşırken VPS Hosting iyi bir çözüm olabilir.Normal bir web hosting hizmetine göre esnekliği, işlemci gücü ve özelleştirilebilirliği sayesinde kişisel veya kurumsal projelerinizi barındırabilir, siteleriniz için web hosting hizmeti sağlayabilirsiniz.

Amacına uygun olarak iyi optimize edilmiş bir VPS Hosting hizmeti sizi ve sitelerinizi memnun eder.CPU konusunda yaşadığınız sıkıntılara veya uygulamalarınız için beklediğiniz performansa göre doğru yapılandırmayı ayarlama konusunda yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


DetaylarPlan Özellikleri
1024OpenVZ 1U
2048OpenVZ 2U
3072OpenVZ 3U
4096OpenVZ 4U
CPU
1 Core
2 Core
3 Core
4 Core
RAM (Garanti)
1024 MB
2048 MB
3072 MB
4096 MB
Disk Alanı
30 GB
40 GB
50 GB
50 GB
Trafik
500 GB
1000 GB
1500 GB
2000 GB
IP ( Min* )
2
2
2
2
Ücretler
(KDV Dahil)
39 Aylık
49 Aylık
59 Aylık
69 Aylık
Ücretler
(KDV Dahil)
117 3 Aylık
147 3 Aylık
177 3 Aylık
207 3 Aylık
Ücretler
(KDV Dahil)
195 6 Aylık
245 6 Aylık
295 6 Aylık
395 6 Aylık
Ücretler
(KDV Dahil)
390 Yıllık
490 Yıllık
590 Yıllık
690 Yıllık
Kullanım Durumu

Sunucuzun RAM, CPU, Trafik ve hat durumunu anlık olarak izleyebileceğiniz fiziksel yönetim arayüzünden bu istatistiklere ulaşabilirsiniz.

Sunucu Yönetimi

Cpanel ve Plesk sunucular için temel web hosting hizmeti amaçlı sunucu kurulum hizmetinin yanında, güvenlik, performans gibi optimizasyonları da ücretsiz olarak yapmaktayız.

Bayi hosting kullanıyorum VPS konusunda bilgim yok

Bu konuda endişelenmeyin lütfen.Kurulum işlemleri sonrasında VPS hizmetinizi teslim ettiğimizde tıpkı bayi hosting kullanır gibi hesap yönetimi, hosting oluşturma vb. işlemleri yapabilirsiniz.Tecrübeli olmadığınız kısımlarda ayar değişikliği yapmadığınız sürede yapılandırma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Herhangi bir ayar değişikliği gereksinimi olursa ve tecrübeli değilseniz lütfen destek sistemimizden bilgi ve yardım isteyiniz.

Sitelerinizin taşınması

Yeni sunucuza sitelerinizin taşınması konusunda her zaman yardımcı oluruz, bu tür bir ihtiyacınızda lütfen destek sistemimiz üzerinden yardım isteyiniz.

OS Seçenekleri ve Derlemeler

VPS OS64 bit / 32 bit Ubuntu, Debian CentOS kurulumu çok kolay.Dilerseniz CentOS ile özel olarak optimize edip derlediğimiz cPanel yada Plesk hazır kurulumu kullanabilirsiniz.

Başlat / Durdur / Reboot

VPS KontrolSanal sunucunuzu bizlere ihtiyacınız olmaksızın online ayrı kontrol panelinizden veya sistemimiz üzerinden durdurabilir, başlatabilir veya reboot edebilirsiniz.

Re-install (Yeniden Kur)

VPS Re-installSunucunuza sadece bir tık ile tamamen ücretsiz olarak format atabilir ve içinde bulunan yazılım sayesinde kullandığınız işletim sistemini otomatik olarak kurabilirsiniz.Dilerseniz Linux için hazır olarak optimize ettiğimiz derlemeleri de kullanabilirsiniz.Örneğin tek tık ile hatasız cPanel, Plesk kurulumu gibi.

Aktif Kullanım Bilgileri

VPS TrafikSanal sunucunuzun ana kaynakları ve tüketim değerleri olan işlemci, ram, disk, trafik kullanımı gibi sistem kaynaklarınızın anlık olarak ne kadar harcadığınızı inceleyebilirsiniz.

Konsol Erişimi

VPS KVMSanal sunucunuzun konsoluna web üzerinden de erişmeniz mümkün! Paneliniz üzerinden konsol yazılımını kullanarak sanal sunucunuzda konsol üzerinden her türlü komutu veya uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Hostname / Root Şifresi / Rdns ve Ip Yönetimi

VPS HostnameSanal sunucunuzun root şifresi dilediğiniz an anında değiştirebilir, hostname, rdns ve ip yönetimine hakim olabilir dilerseniz uzaktan yönetim için bir API bile oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Web Site TaşımaFarklı türde hosting hizmetleri, sunucu değişikliği gibi işlemlerde sitelerinizi taşımak gözünüzü korkutmasın.Uzman destek personelimiz size sadece DNS güncellemelerini bırakarak hassas olduğunuz taşıma işlemlerinizi kolaylıkla tamamlar.
Sıkıntılı olabilecek taşıma işlemlerinizde ne kadar uzun sürerse sürsün sabır ve anlayışla yanınızdayız.

Kolay Yükseltme/Düşürme

Sahip olduğunuz hosting planınızı yükseltmeniz yada düşürmeniz gerekirse tek yapmanız gereken bir talep oluşturmak.Sitelerinizin taşınmasına, ayarlarınızın değişmesine, ödeme ve bürokratik işlemlerden dolayı gecikme yaşamaksızın tek bir taleple bunu sağlayabilirsiniz.

Sürekli Destek

Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun olacağınıza eminiz.Yardımlaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven ekibimize hizmetinizle ilgili soru ve sorunları sürekli olarak iletebilirsiniz.

Abuse (Vaka) Yönetimi

Hizmetlerinizle ilgili oluşabilecek vakalarda hızlı ve organize şekilde haberleşmeyi sağlayan ayrıca bir abuse personelimiz sorun çözmeye yönelik sürekli olarak iletişim halindedir.

Ödeme Kolaylığı

Uyguladığımız ödeme yöntemleri ve takip sistemimiz ile ödeme işleminizi tamamlamak vakit kaybetmeksizin çok kolaydır.Gündüz saati çalışan muhasebe personelinin dışında gece saatlerinde de havale gibi banka aracılığıyla yaptığınız ödemeleri takip edip, işleminizi gerçekleştirecek bir personel her zaman bulunur.Böylece mesai saatleri sonrası bile ödeme onayı ve banka teyidi gibi işlemlerde bekletilmezsiniz.


Standart Hosting Planlar
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
İletişim Bilgileri
Web Hosting
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
AktifBilisim.Net'e nasıl ulaşılır? İletişim yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşın.