Aktif Bilisim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
  • İletişim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
"Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur."
teknik destek

< Linux Web HostingLinux Reseller Hosting >


Ek Servisler

Yüksek donanımlı alt yapı, kararlı servisler ve maksimum güvenlik uygulamalarımızla mail hesaplarınızı sorunsuzca barındırarak sahip olduğunuz eposta hizmetinin kalitesini pozitif yönde değiştirin.

2009 yılında kurulan şirketimiz, 10 Yılın üzerinde tecrübeye sahip nitelikli destek ekibimiz ve benzersiz fiyat politikamızla bizimle çalışmaya bugün başlayın.

Smtp Gateway Hizmeti

Linux Web Hosting Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.


Eposta Panel AntiVirus AntiSpam 1 Ay 3 Ay 6 Ay Yıllık
Smtp Gateway (Shared) unmetered - 29₺ 87₺ 145₺ 290₺ satın al
Smtp Gateway (Dedicated) unlimited 69₺ 207₺ 345₺ 690₺ satın al
* daha büyük planlar ve farklı yapılandırmalar için satış ekibimizden bilgi alabilirsiniz...

Firewall Hizmeti

Linux Web Hosting Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.


Trafik Koruma IP 1 Ay 3 Ay 6 Ay Yıllık
Firewall-1U - Global Yurt Dışı 500 Gbit/s 5 adet 413₺ 1239₺ 2478₺ 4956₺ satın al
Firewall-2U - TR Yurt İçi 2 Gbit/s 1 adet 129₺ 387₺ 774₺ 1548₺ satın al
Firewall-3U - TR Yurt İçi 3 Gbit/s 1 adet 299₺ 897₺ 1794₺ 3588₺ satın al
Firewall-4U - TR Yurt İçi 5 Gbit/s 1 adet 799₺ 2397₺ 4794₺ 9588₺ satın al
* daha büyük planlar ve farklı yapılandırmalar için satış ekibimizden bilgi alabilirsiniz...
Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Bugün bizimle çalışmaya başlamak ve yeni bir hizmet daha almak için bir çok neden bulunmakta. Öne çıkan bazı özelliklerimizi burada inceleyebilir bilmek istediklerinizi bize hemen bu linkte tıklayarak sorabilirsiniz.

2009 yılında kurulan şirketimiz ve 10 Yılın üzerinde tecrübeye sahip nitelikli destek ekibimizle çalışmaya bugün başlayın.

Teknik Destek

Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun olacağınıza eminiz. Yardımlaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven destek ekibimize hizmetinizle ilgili soru ve sorunlarınızı sürekli olarak iletebilirsiniz. Sunucu yönetimi, kontrol paneli kullanımı, site script sorunları gibi konularda da iyi niyete dayalı olarak sınırlandırılmamış fully-managed destek vermekteyiz.

Yüksek Uptime

Tüm servislerimiz performanslı çalışmanın yanında stabilite için optimize edilmiştir. Kontrol paneli, web sitesi, sunucu ve network servislerimizde yüksek uptime oranları sağlamaktayız.

Türkiye Lokasyon

Sunucu ve servislerimiz Türkiye lokasyon en iyi verimerkezlerinden yayınlanmaktadır. Böylece tüm servislerimize çok hızlı şekilde erişebilir Google Seo bakımından da avantaj sağlarsınız.

İade Garantisi

Hizmetimize güveniyoruz! Scriptiniz çalışmazsa veya hizmetimizden memnun kalmazsanız 15 gün içinde siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz.

Güvenlik

Tüm sunucularımız ve network 7/24 monitörlenerek meydana gelebilecek olası sorunlarda hızlı bir şekilde aksiyon alınmaktadır. Servislerin stabilitesi ve yüksek uptime sürelerimizi bu şekilde sağlamaktayız. Shared hosting hizmeti verdiğimiz sunucularımızda çalışan servislerin tamamı ekibimizce optimize edilerek ayrıca monitörlenmektedir.

Süper SSD Alt Yapı

SSD Diskler mekanik disklere göre üstün yazma/okuma performansına sahiptir. SSD disk yapıları üzerinde çalışan uygulama ve web siteleriniz daha hızlı çalışmaktadır. SSD Hosting ve sunucu hizmeti ile seo açısından da performans avantajına sahip olabilirsiniz.

Optimizasyon

Bu tanımı çok seviyoruz, yıllardır hizmet sağlamanın bize kazandırdığı en iyi niteliklerden biri de bu. Çünkü çoğu barındırma sağlayıcısının kolayına gelip tercih ettiği gibi hazır sistemler kullanmıyoruz. Sunucu ve servislerimiz sürekli olarak performans, kararlılık ve güvenlik amaçlı optimize edilerek monitörlenmektedir. Nasıl yapıyorsunuz diye soranlara buna Aktif Bilişim Sihri demekteyiz. Ayrıca Wordpress sitelerinizi Wordpress performansı ve güvenliği konusunda uzmanlaşmış destek ekibimize optimize ettirebilirsiniz.

Site/Script Uyumu

Performans ve kararlılık amaçlı optimize edilmiş kararlı sunucularımızda popüler tüm scriptleri hata almadan sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Multi PHP desteği, özelleştirilebilir php.ini, httpd ve nginx conf ve özelleştirilebilir nginx cache seçeneklerimizle her bir hosting hesabını farklı barındırma senaryolarına göre konfigüre edilebilirsiniz.

Yedekleme

Tüm sunucularımızı periyodik olarak yedeklemekteyiz. Bizim aldığımız yedekleri bize ihtiyaç duymadan dilediğiniz zaman restore edebilirsiniz. Ayrıca Google Drive, Yandex Disk, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3, DigitalOcean Spaces gibi cloud servislerine de istediğiniz hosting hesabının yedeğini aldırabilisiniz. Bunun yanı sıra ftp ve sftp backup imkanı da sunmaktayız.

Ücretsiz Taşıma

Hosting hizmetiniz, mail hesaplarınız ve siteleriniz hangi platformda olursa olsun tüm içeriğinizi eksiksiz ve hızlı şekilde taşıyabilmekteyiz. Kendi alan adınızla Outlook, Yandex, Google Mail gibi alt yapılarda çalışan mail hesaplarınızın posta kutuları ve diğer tüm içeriğini kolayca taşıyabiliriz.

Fiyat Avantajı

Sektörde makul ücretlerle kaliteli ürün ve hizmetleri bulabilmenizi amaçlarız. 3 ay 6 ay ve yıllık alımlarda şaşırtıcı indirimlerle hizmet sağlayabilen tek adres olmak fiyat politikamızdır.

Paket Değişimi

Paket ve hizmet değişimlerinde hızlı ve müşterimizin avantajına aksiyonlar almaktayız. Paketinizi düşürmek istediğiniz zaman asla yüzümüz asılmaz aksine daha ekonomik hizmet sağladığımız için memnuniyet duyarız.

Ödeme Kolaylığı

Yıllık ödemelerinizi taksitlendirebileceğiniz gibi aylık ödemelerinizde olası gecikmelerde anlayışlı kalarak mümkün olabildiğince opsiyon sağlıyoruz.

Katma Değerli Özel Çözümler Üretebiliriz

Özel hosting ihtiyaçlarınıza ve barındırma senaryolarınıza yönelik özelleştirilebilir ve faydalı çözümler üretebiliriz.

Powered by WHMCompleteSolution


Standart Hosting Planlar
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
İletişim Bilgileri
Web Hosting
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
AktifBilisim.Net'e nasıl ulaşılır? İletişim yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşın.